środa, 10 marca 2010

Roy from Rotterdam Fixed Gear at Skatepark

A day at the new skatepark! from 010fixedgear on Vimeo.

Roy'a poznałem w ubiegłym roku na ECMC w Berlinie. To bardzo sympatyczny typek. Trochę się razem pokręciliśmy na flat'cie i szybko złapaliśmy kontakt. Piszemy do siebie czasem, opowiadamy o planach lecz nie jest to miłość. Łączy nas wspólna pasja jaką pisząc najprościej jest gładka linia z kombinacją tricków i wszystko co z tym związane czyli podróże, znajomości, hm czasem też Holandia.
Roy opublikował nowy klip gdzie gniecie swojego Volume Cuttera v3.5 m.in. na nowym skateparku Skateplaza w Rotterdamie. Nazwa identyczna jak znany park w Gdańsku jednak ten w Rotterdamie jest zdecydowanie bardziej okazały. Od ubiegłego roku mocno się rozwinął i pokazuje solidną jazdę. W klipie feeble i ładne 180tki z półki do half caba i full caba.
Kliknijcie na blog Rotterdam Fixed Gear, który nakręca właśnie Roy.
Mam zaproszenie od niego do Rotterdamu, więc Apollo chłopaczki szykujcie tricki, smarujcie łańcuchy, przeliczcie drobne. Jedziemy tam.

4 komentarze:

  1. głowa: kolo coś skleił na tym filmie :P

    OdpowiedzUsuń
  2. eja G-ziom. no pokazał swoj repertuar. jak to sa web movies to spoko bo pokazuja, ze kazdy tak moze. wystarczy tylko pocwiczyc. a ty poka swoje G-lova footplants!

    OdpowiedzUsuń
  3. chuopak dawaj najpierw do lnd meeen. zalatwiaj to i sie nie obijaj. t-olo

    OdpowiedzUsuń