poniedziałek, 1 marca 2010

BMX Inspirations

MarieJade-Joris Coulomb from MarieJade on Vimeo.

Śmiało mogę stwierdzić, że pierwszy klip jest jednym z lepszych jakie kiedykolwiek widziałem. Naprawdę jaram się ostatnio bardziej klipami BMX niż klipami z fixed freestylem. Tutaj Joris Coulomb dla francuskiego brandu odzieżowego Marie Jade z mocnymi rzeczami, których za dużo aby opisywać. Swietny podkład to G-A z utworem Flogin. Kot! Ha i w ogóle koleś przypomina mi naszego G-love.

Niżej Alex Magallan dla Duffs na parku. Rownież tutaj wiele dobrych oraz szybkich numerów, ale niech 3 6 na banku do manuala po luku do hang5 z banka albo luc-e na rurce do tyłu zachęci was do obejrzenia. I pomimo braku barów i whipów jest na co popatrzeć.

Duffs Alex Magallan Edit from dirtystylebmx on Vimeo.

Klip wyrwany z Props Road Fools 15. Jedną linię pokazał Karl Poynter lecz szapoba dla umiejętności Erica Holley'a. Barspin do railride albo crankflip ze starej szkoły rownież w kombinacjach do raili świadczą o najwyższych umiejętnościach. Kilka dni temu wyszedł klip, w którym koleś robił crankflip na ostrzaku, tutaj.

eric holley props road fools 15 part from dimka on Vimeo.

Mat Skaggs i dobre solidne jazdki.

matt skaggs edit from ryan howard on Vimeo.

Daniel Woodrum, Jordan Stump, Tyler Roller prosto z Louisville. I jest tam luc-e grind.

HZP: Daniel/Jordan/T-Mac from HighZootParachute on Vimeo.

Shayne Steel jest chyba ze stali. Zmontowane fragmenty z filmu Slack BMX z utworem Shot You Down w wykonaniu Audio Bullys + Nancy Sinatra. Sprawdzcie też co zrobiła kierownica z jego łukiem brwiowym. Steel is real.

Shayne Steel - Federal Bikes from Federal BMX on Vimeo.

4 komentarze:

 1. pierwszy klip mistrz mimo ze na parku a nie na ulicy.
  Lucy grind jest chyba najlepszym trickiem i moim postanowieniem na nadchodzacy sezon!
  Pax

  OdpowiedzUsuń
 2. moim tez! jak uda sie transplantacja przedniej osi z piasty bemixowej na tyl to wjezdza peg. dawaj lucka na orłosiu Wilx

  OdpowiedzUsuń
 3. orlowski chyba juz tylko na sciane hehe
  Inne nuty tego GA tez takie dobre?

  OdpowiedzUsuń
 4. epka Sweet Tooth, z ktorego pochodzi flogin nawet w porzo. nazywa ja grime instrumentals. jest kilka spoko numerow. do bermuda to bym widzial Pędraka na railach z Kornem rzucajacym brodą i przeladowujacym broń w tle łazarskich podwórek. wiadomo łazarz zawsze w szarych kolorach. ale tak to dubstepowe i wiekszosc taka se. G-A sam sprawdz http://www.youtube.com/profile?user=GA1990Dubstep#g/u

  OdpowiedzUsuń