czwartek, 4 marca 2010

River City Trick Jam


RVA Trick Jam odbyło się w ostatnią sobotę w Richmond na wschodnim wybrzeżu USA. Powyżej na zdjęciu Tom La Marche, który w zeszłym tygodniu powrócił z kilkudniowego pobytu w Londynie skąd zabrał ze sobą do stanów Super Teda, na znanej z bemixowych filmów miejscówce nazywanej White Walls. Tom robi gap z quartera na ulice powyżej. Zdjęcie pochodzi ze zbiorów Gary'ego Wilpizeskiego. Więcej znajdziecie tutaj.
Poniżej video wyedytowane przez Mike Schmitta z Richmond Fixed. Dużo dobrego gówna na street'cie, 3 6 Toma La Marche, barspin do feeble grind Wonka'i. Jednak najlepszy numer na samym końcu w wykonaniu Toma. To mnie utwierdza w tym, że jest to mój ulubiony kuglarz.
Podoba mi się ten klip. Dobre numery, pasujący podkład. Video w trzech ostatnich postach to kwintesencja fixed freestyle'u zawarta w nieco odmiennych stylach. Sprawdzcie.

NAHBS WEEKEND | PART 1 - THE STREETS from Mike Schmitt on Vimeo.


To zdjęcie Marka Sancheza zrobione na innej miejscówce, a na nim Ed Wonka z barem ze schodów. Cały set ze zdjęciami Marka zbadajcie tutaj lub kilka tutaj na blogu RVA Fixed.
Drugi klip (poniżej) to nagrywki z niedzieli. Tak przypatrując się rowerom widać znaczną różnicę pomiędzy Volume Trasher Erica Pucketta i Toma Moshera. Trasher Toma na kołach 26 cali i w tym jego designie wygląda jak rzepa przy rowerze Erica. Kilka fotografii z tego dnia na Trick Track.

RVA Sunday Session from EndlessScummer on Vimeo.

4 komentarze:

 1. Tej szukam filmiku ktory kiedys krazyl po sieci. Nakrecil go Mo z Pedal nyc bedac w japoni i bylo sporo ujec z keirinu... Kojazysz?

  OdpowiedzUsuń
 2. napisz do Mo( on jest z berlina, prowadzi taki sklep, keirin berlin moze kojarzysz;)
  było to na starej stronie keirinu.
  mejl do niego napisz info(at)keirinberlin.de

  OdpowiedzUsuń
 3. elo wilczki. ej sokoly. znam tylko Mo z berlina to dobry chlopak, a Wilk ten sklep zna to pewne, byl tam przeciez. sprawdz bloga keirin berlin bo wzieli sie za niego po dlugim czasie

  OdpowiedzUsuń
 4. No wlasnie pamietam ze to bylo na ich stronce.
  Dzieki, uderze do niego!

  OdpowiedzUsuń